Türkiye'de eğitim sisteminin yapılandırılmasına katkı sağlayan yenilikçi ve global bakış açısı ile oluşturulan uzman ekip sayesinde kurum danışmanlığı hizmeti sunar.

Tedarik ve Proje Geliştirme

Kuruluştan ilerleyen süreçlere kadar Doğru Cevap Okulları’nda, her detay kusursuz bir şekilde düşünülüp alternati eri ile sunulur. İncelikle tasarlanan ve uygulanan tüm ayrıntılar rakiplerden farkını ortaya koyar. Okul seçimi yapıldığı andan itibaren tüm hususlarla ilgili alternati i tüm doğru yollar seçenek halinde sunulur. Sadece kuruluşta değil, açıldıktan sonra da okuldaki eğitimin, dünyadaki eğitim uygulamalarının, personel eğitiminin, öğrencilerin mezuniyetinden üniversite hayatlarına, hatta mesleki hayatlarına kadar tüm süreçlerde etkin, öğrencilerin hayata atıldıktan sonraki süreçte dahi kendi çocuklarını da eğitebilecekleri eşsiz bir kurum.

Proje oluşturulmasından mimari çizime, yatırım teşviklerinden inşaat ihalesine, kurum dönüşüm zibilitesinden resmi açılış anına kadar her aşamada Doğru Cevap adeta doğru bir ortak gibi. Kurumda gerekli olan reklam tanıtım materyallerinden eğitim programlarına, veli kılavuzlarından akademik takvime, kardeş okuldan yurt dışı dil uygulamalarına, yayından kıyafete, bütçeden pazarlama faaliyetlerine kadar her alanda yanınızda olan rehber bir kurum.