Yayınlar

Dijital ve basılı yayınlarımız güncel sorular, anlatımlar ve örneklendirilmiş konular ile eşsiz. Yenilenen müfredatı takip eden ekibimiz, güncel hiç bir soruyu kaçırmayacağınızı garanti eder.

9.Sınıf

Sınıf çalışmalarını desteklemek için hazırlanmıştır.Kazanımların öğrenciye kavratılmasına yöneliktir.Öğrencinin derste öğrendiklerini uygulayacağı farklı tarzda soruların bulunduğu testlerden oluşur.Soruların çözüm videoları ile öğrenciler cevaba kesintisiz olarak ulaşabilirler


Özgün, tam öğrenmeyi performansa dönüştüren öğretmenlerle ilgili öğrenciye dönüt veren sınavlardır 

10.Sınıf

Sınıf çalışmalarını desteklemek için hazırlanmıştır.Kazanımların öğrenciye kavratılmasına yöneliktir.Öğrencinin derste öğrendiklerini uygulayacağı farklı tarzda soruların bulunduğu testlerden oluşur.Soruların çözüm videoları ile öğrenciler cevaba kesintisiz olarak ulaşabilirler.Özgün tam öğrenmeyi performansa dönüştüren öğretmenlerle ilgili öğrenciye dönüt veren sınavlardır.


 

11.Sınıf

Sınıf çalışmalarını desteklemek için hazırlanmıştır. Kazanımların öğrenciye kavratılmasına yöneliktir.Öğrencinin derste öğrendiklerini uygulayacağı farklı tarzda soruların bulunduğu testlerden oluşur. Soruların çözüm videoları ile öğrenciler cevaba kesintisiz olarak ulaşabilirler.Özgün ve ÖSYM standartlarında hazırlanan sorulardan oluşan sınav müfredatını kapsayıcı,gerçek sınavın provası niteliğindedir.Özgün, tam öğrenmeyi performansa dönüştüren Öğretmenlerle ilgili öğrenciye dönüt veren sınavlardır. 

Konu Kavrama Testleri

Sınıf çalışmalarını desteklemek için hazırlanmıştır. Kazanımların öğrenciye kavratılmasına yöneliktir. Öğrencinin derste öğrendiklerini uygulayacağı farklı tarzda soruların bulunduğu testlerden oluşur.Soruların çözüm videoları ile öğrenciler cevaba kesintisiz olarak ulaşabilirler.


 

Deneme SınavlarıÖzgün ve ÖSYM standartlarında hazırlanan sorulardan oluşan, sınav müfredatını kapsayıcı, gerçek sınavın provası niteliğindedir