Yayınlar

Dijital ve basılı yayınlarımız güncel sorular, anlatımlar ve örneklendirilmiş konular ile eşsiz. Yenilenen müfredatı takip eden ekibimiz, güncel hiç bir soruyu kaçırmayacağınızı garanti eder.

9.Sınıf

Konu anlatımı ve konulara ait testleri çıkmış sınav sorularını etkinlik veya çalışma sorularını içeren kitaplardır. Konuları pekiştirmek amacı ile hazırlanmış testlerle desteklenen ürünlerdir.Öğretmenin ders anlatımı sırasında sınıfta öğrencinin yanında bulunması gerekir.Akıllı tahtaya uygun örneklerle konuların kolayca öğrenilmesini sağlamaya yönelik kitaplardır.
 

10.Sınıf

Konu anlatımı ve konulara ait testleri , çıkmış sınav sorularını, etkinlik veya çalışma sorularını içeren kitaplardır.Konuları pekiştirmek amacı ile hazırlanmış testlerle desteklenen ürünlerdir.Öğretmenin ders anlatımı sırasında sınıfta öğrencinin yanında bulunması gerekir.Akıllı tahtaya uygun örneklerle konuların kolayca öğrenilmesini sağlamaya yönelik kitaplardır.


11.Sınıf

Konu anlatımı ve konulara ait testleri, çıkmış sınav sorularını etkinlik veya çalışma sorularını içeren kitaplardır.Konuları pekiştirmek amacı ile hazırlanmış testlerle desteklenen ürünlerdir. Konular anlatılabilecek ders saatlerine göre planlanmıştır.Böylece derste öğretmenle birlikte öğrenme süreçleri kolaylıkla yürütülebilir.Akıllı tahtaya uygun örneklerle konuların kolayca öğrenilmesini sağlamaya yönelik kitaplardır.

 

YGS-LYS

Konu anlatımı ve konulara ait testleri, çıkmış sınav sorularını, etkinlik veya çalışma sorularını içeren kitaplardır.YGS ve LYS konularını pekiştirmek amacı ile hazırlanmış testlerle
desteklenen ürünlerdir.Öğretmenin ders anlatımı sırasında  sınıfta öğrencinin yanında bulunması gereklidir.Akıllı tahtaya uygun, örneklerle konuların kolayca öğrenilmesini
sağlamaya yönelik kitaplardır