Haberler

Yılların verdiği deneyim ile yola çıktık ve güçlerimizi birleştirdik.

Söz konusu vatansa, gerisi tefarruattır

Aziz Milletimiz,
 

Bir kez daha senin basiretini ve ferasetini görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sen asil bir neslin torunusun. Sen Ertuğrul Gazi'nin, Fatih Sultan Mehmed’in, Sultan Abdülhamit’in bu günkü temsilcisisin. Tarihimizde kahramanlar bitmediği gibi hainler de bitmeyecektir. Sen Mübin’i İslam’ın, mazlumların umudusun. Sen Peygamber sancağını taşıyan necip bir milletsin. 15 Temmuz 2016 gecesi gördük ki içimizdeki hainler hainliklerine devam ediyor.

Bu bize şunu gösterir ki içimizdeki suni ayrışmaları bırakıp kenetlenme zamanıdır. Bir olmanın, birlik olmanın zamanıdır. Millet olduğumuzu hatırlamanın zamanıdır. Vatan kişisel çıkarlara, siyasal düşüncelere heba edilemez. Bu vatan bizimdir. Kimse bu topraklarda operasyon yapamaz.

Doğru Cevap Eğitim Kurumları bütün fertleri, çalışanları ile ülkenin birlik ve beraberliğinin yanındadır. Bütün mensuplarımız demokrasinin yanındadır. Ülke bizimdir. Ülkede sükunet hakim olup bu hainler gerekli cezayı alacaktır. Buna inanıyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

 

Son Sözümüz; Mevzu Vatansa , Gerisi Teferruattır.

 

Doğru Cevap Eğitim Kurumları